• monural

    Dobry den,
    uz tyzden mam problemy s vytokom je zlty, nemam svrbenie, prednedavnom som bola preliecena clotrimazolom, svrbenie prestalo, vytok zostal. Dalsie problemy mam s mocenim, caste mocenie, kazdu hodinu a obcas bolenie pri mocenie,hlavne ked nemozem ist hned ked mam nutkanie. Lekar mi na moje tazkosti predpisal monural a clotrimazolum, bez toho ze by mi urobil vysetrenia. Je to spravne? dakujem. Moze sa monural uzivat aj v tehotenstve?

    Dobrý deň,
    monural je antibiotikum určené na liečbu močových infekcii a v tehotnosti sa može užívať.
    Uvidíte, či sa Vám po ňom uľaví. Ak nie, mala by ste mať urobené stery na chlamýdie a na iné príčiny infekcie.