• problem s otehotnenim

    Dobry den.Mam takyto problem.Bola mi zistena znizena funkcia stitnej zlazy,na zaklade coho mi lekarka predpisala tabl.Euthyrox 100mg.Po 6 tyzdnoch na zaklade krvnych testov mi znizila davku na 75mg a po dal.na terajsich 50mg.Popri tom mam nepravidelny cyklus,ktory sa pohybuje od 40 - 50 dni.S manzelom sa snazime uz skoro rok o babetko,zial zatial neuspesne.Chcem sa spytat,ci je mozne pri uzivani Euthyroxu 50 brat aj nejake ine tabletky na skratenie prip.upravu cyklu alebo ako dalej postupovat?Za vasu odpoved vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    informujte endokrinologicku o nepravideľnosti cyklu a o probléme s otehotnením, aby Vám vykonala kompletné endokrinologické nábery, nielen štítnu žľazu. Ak ste obézna určite schudnite, cyklus sa upraví.