• chceme babo.

    chcem sa spytat chceme babatko v decembri som vysadila antikoncepciu a stale nic.poradte mi co s tym.

    Dobrý deň,
    ak fajčíte musíte prestať, ak ste obézna musíte schudnúť.
    Inak stačí mať nechránený pohlavný styk niekde uprostred medzi menštruáciami a máte viac ako 80% šancu že sa Vám to do decembra podarí.