• Chceme bábätko

    Dobrý deň, pán doktor. Pred pol rokom som vysadila antikoncepciu. Odvtedy mám veľmi nepravidelnú menštruáciu, minulý mesiac som ju nedostala dokonca vôbec. Môj gynekológ mi pichol agolutín, po ktorom som síce menzes dostala ale veľmi slabý. Bral mi krv na hormonálny profil. Na základe výsledkov mi predpísal duphaston 2x1 tabletu od 14. dňa cyklu a potom keď dostanem menštruáciu tak mám užívať clostilbegyt. Môžte mi prosím pvoedať, či je to vážne a či mám šancu niekedy otehotnieť? V čom je problém? S partnerom praktizujeme nechránený styk vyše 2 mesiacov. Ďakujem pekne.

    Dobrý deň,
    ja osobne by som Vám dal iba duphaston. Clostyrbegyt by som nasadil až po roku nechráneného styku. Zatiaľ nespadáte do kategórie neplodných ale iba máte nepravideľnú menštruáciu. Hormonálna anlýza jedného cyklu nie je smerodajná.