• škvrny na tvari

    Som 5 mesiacov po pôrode a stále mam na tvári tehotenské škvrny.Po akej dobe vymiznú a dajú sa nejak zmiernit. Dakujem za odpoved Dana

    Dobrý deň,
    závisí na aktivácii pigmentových buniek. Po porode placenty už síce sa neprodukuje hormón, ktorý ich aktviuje, ale stále aktivované bunky prežívajú. Je to prísne individuálne. Do roka by to malo ustúpiť.