• Rh faktor

    Dobrý den,mam 3 zdr.deti a som tehotna,mam kr.sk A poz.,lekarka mi zobrala krv na rh protilatky a su pozit.,povedala ze mam velmi rizikove tehotenstvo a nasledky mi nepovie,nechce ma strasit,ja som citala,ze u Rh poz.mamiciek to nevadi,chcem vediet Vas nazor,som velmi nespokojna.Dakujem Slavka

    Dobrý deň,
    je to trochu zložitejšie, systém protilátok nie je iba Rh.
    Vaša lekárka by Vás mala poslať na hematologické vyšetrenie, kde sa upresní o aké protilátky máte, a p odľa toho bude ďalší management Vašej tehotnosti.