• mozny missed ab.

    dobry den.pred tyzdnom som bola v 8 tyzdni.mala som bolesti v podbrusku a tmavsi vytok.isla som na vysetrenie a gynekologicka povedala ze, mam prilis malu maternicu na to v ktorom som tyzdni.poslala ma na ultrazvuk a na vymenom listku bolo napisane plod nezodpoveda 10 tyzdnu a popri tom som bola iba v 8.Na ultrazvuku mi povedali ze plod ma iba 4mm a akcia srdiecka nieje zachytena.nechal ma tyzden doma lezat.moja gynekologicka mi nic nepredpisala.citala som ze, by sa mal pouzivat nejaky duphason?Prosim vas je tam este nejaka sanca,ze by este mohlo to byt vsetko v poriadku?vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    je teoreticky možné, že ste otehotnela neskor. Preto sa čaká či tehotnosť porastie. Duphaston by v prípade, že je plod nezdravý nepomohol, preto ho nemusíte užívať. Počkajte týždeň a uvidí sa.