• vypočet

    dobry deň. chcem sa vas opytat, ako sa počítajú týždne v tehotenstve, ak som podstúpila 13.3 Ket.podla toho mi vychádza že som tehotna 5 tyzdnov, no podla menstruacie o 2 tyzdne viac. ako to vlasne je? dakujem za odpoved. Stevca

    Dobrý deň,
    pri embryotransfere sa počíta tehotnosť,podľa transferu, pretože menštruácia je posunutá. Avšak najpresnejšie je to podľa prvého ultrazvuku v 8.-9. týždni.