• Pohlavny styk po sekcii

    Dobry den, som uz 11 mesiacov po porode sekciou a a stale mame velky problem s pohlavny stykom. Jednak to je bolestive a jednak mam pocit ze som zavreta ako konzerva. Mozete mi povedat v com moze byt problem a ako ho vyriesit? Vdaka

    Dobrý deň,
    ak kojíte tak je suchosť sposobená nedostatkom hormńov. Mala by ste si kúpiť lubrikačný gel a skúsiť to s tým. Malo by sa to podariť. Chce to trpezlivosť, stav sa upraví.