• Vaginalny zapal

    Dobry den. Cytologicky nalez hovoril o zapale, na ktory mi gynekolog predpisal cipky Polygynax. Zacala som ich brat tesne po skonceni menzesu a medzitym som si aj zaviedla Nuvaring. Zapal mi vsak asi nepresiel, lebo pri styku som opatovne pocitovala nevolnost, take palenie a mozno az znecitlivenie, o prijemnom pocite sa neda ani hovorit. Dokonca ani klitoris akosi drazdivo nereagoval. Presli 3mesiace a stale mam pri styku ten neprijemny pocit palenia a bolesti. Nuvaring som uz vysadila. V normalnom stave ziadnu bolest necitim, len pri vniknuti do posvy. Brala som uz opakovane lokalne ATB, no stav sa nezlepsil. Bola som opatovne vysetrovana s vysledkom, ze krcok je v poriadku a vo vagine ziadne patologicke zmeny. Kde je problem? Ake vysetrenie mam este podstupit? Dakujem.

    Dobrý deň,
    zápal na cytologickom vyšetrení lokálne Polygynax nevyrieši. Mali by Vám byť nabrané stery na chlamýdie, mykoplazmy a kvapavku amala by ste byť preliečená i s partnerom celkovo.