• porod po operacii oci

    Dobry vecer pan doktor! Chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s porodmi po laserovej operacii oci. Dochadza k zhorseniu dioptrii po prirodzenom porode? Chcela by som si dat urobit operaciu oci, no planujem este jedno babo. Prve som sice rodila cisarskym, no dalsie by som rada prirodzene, ak to bude mozne. Dakujem za odpoved a prajem pekny den!

    Dobrý deň,
    otázka by bola skor pre oftalmológa. Avšak vo všeobecnosti platí, že porod neovplyvňuje stav predného segmentu oka. Preto nevidím dovod, aby ste nemohla rodiť spontánne.