• Lomexin

    Dobry den.
    Dostala som na predpis Lomexin vaginálne kapsuly a Lomexin vaginalny krém ( mam kvasinkovu infekciu). Doktor povedal ze mam si dat 2 kapsuly a 1 kapsulu raz za tri dni, len som nepochopila ako si mam dat ten krém ked ze sa tiez aplikuje do vnutra. Mam si dat krém hned na druhy den po aplikácii prvej kapsuly alebo ma tam byt aj nejaka prestávka medzi tym ( prvy krat mam na predpis taky krém, preto som sa neopytala doktora ako si ho mam davat)
    Vopred Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ja osobne lemexin nepredpisujem, takže neviem ako sa užíva. Ak máte vkladacie kapsule a krém, je logické, že by ste si mali dať kapsulu do pošvy a krémom natrieť povrch - vulvu.