• Lieky na uvoľnenie svalov

    Pán doktor,
    môžu lieky na uvoľnenie svalov (ak som ich užívala, v prípade bolesti krížov a ešte som nevedela, že som tehotná) byť príčinou potratu v 5.tt? Ďakujem

    Dobrý deň,
    najčastejšou príčinou potratu v takto nízkej gravidite je genetická chyba, ktorá vznikla náhodne. Bežné lieky spôsobujú potrat iba veľmi zriedka.