• Ovulacia

    Dobrý deň. 3. januára som dostala menštruáciu, po jej skončení som sa začala testovať ovulačnými testami, ktoré stále vykazujú negativny výsledok. Medzitým som mala aj také 2 dňové slabšie špinenie, akokeby ovulačné, tak sa pýtam, či ovulacia mohla prebehnúť aj keď testy sú negatívne. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    áno, testy sú orientačné. Ak plánujete graviditu, sústreďte svoje pohlavné aktivity okolo 12.-14.dňa od prvého dňa poslednej menštruácie. Ak sa Vám rok nedarí otehotnieť, navštívte gynekológa.