• Otazka

    , Autor: Veronika19

    Dobrý večer,chcela by som sa spýtať s priateľom sme mali nechránený styk nejak 2 deň mi došla menstruacia a začala som brat antikoncepciu o pár dni som si robila tehotenský test ten mi vyšiel pozitívny zo slabou ciarkou a na druhý deň vyšiel negatívny a potom som začala slabšie krvácať 3 dni je nejaka možnosť že by som mohla byt tehotná

    Dobrý deň,
    ak Vám vyšiel pozitívny tehotenský test tak je tehotenstvo vysoko pravdepodobné, ale je možné že ste mala tzv. biochemickú graviditu, kedy sa plod neuchytil v maternici. Zopakujte si tehotenský test, ak bude negatívny, tehotná nie ste.