• Krvácanie

    , Autor: Danka02

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu leverette avšak mi neprišlo krvácanie počas pauzy. Dnes je to štvrtý deň. Test som si robila na 2 deň pauzy a bol negatívny. styk bol 13 .2 z toho styku asi nič ale druhý styk 27.2 takže to mi test ešte nič neukáže

    Dobrý deň,
    je to normálne, patrí to k žiadúcim účinkom antikoncepcie, že vynechá krvácanie, pokračujte ďalej podľa návodu (po 7 dní pauze nové balenie), ste plne chránená.