• cysty

    Dobrý večer, mám cysty v prsníkoch. Lekár na USG mi povedal, že mohli vzniknúť užívaním liekov na štítnu žľazu. Tieto lieky beriem preto, lebo ma moja onkologička odporúčala na endokrinológiu práve kvôli cystám, vraj cysty mohli vzniknúť, keď sú poruchy štítnej žľazy. Lekár z Usg to okomentoval ako nepravdu, štítna žľaza nemá s prsníkmi nič spoločné. Akosi sa tu bijú dva názory a ja neviem, čo je pravda. Neviem, či mi práve vy poradíte, ale rada by som si prečítala váš názor. Problémy so štítnou žľazou som nemala, lieky beriem preventívne a prichodí mi, že aj zbytočne. Okrem toho beriem Indonal - partner for woman, kde som sa dočítala, že ľudia s problémami št. žľazy by ho nemali brať. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ja si myslím, že cysty v prsníkoch určite nesúvisa s liekmi na štítnu žľazu, na druhej strane, nechápem "preventívne" užívanie liekov, ak máte štítnu žľazu v poriadku. Je to pre mňa dosť zamotané.