• Polohy pri pohlavnom styku

    Dobrý deň,

    chcela by som sa Vás opýtať a poprosiť o radu, kde môže byť problém. Pred tehotenstvom sme mali s manželom pohlavný styk dosť často (cca každý druhý deň) a mohli sme používať rôzne polohy, aj všetky možné... Ale po pôrode (cisársky rez) a určitej dobe nám žiadna poloha nevyhovuje, misionárska vôbec pretože nič necítim a takisto manžel pri tejto polohe a aj inej nie je schopný sa milovať dlho nakoľko tiež nič necíti a tým ani nemôžme pokračovať. Jediná poloha pri ktorej nám to obom vyhovuje, že aj cítime vzrušenie a je to také pevnejšie je poloha zo zadu. Prosím Vás o radu, že čo sa mohlo stať keď nám zrazu nevyhovuje žiadna poloha, okrem polohy zo zadu, kedy je aj manžel viac vzrušený, týmpádom ho viac cítim a aj ja som užšia. ďakujem

    Dobrý deň,
    je to normálny dosledok tehotnosti a porodu, pošva už nebude to čo bývala zamladi. Je dobré, že aspoň nejaká poloha Vám vyhovuje, užívajte si ju.
    Pomocť može gymnastika panvového dna, skúste Kegelove cviky, nájdete návod na internet.