• Decolen

    Dobrý den.Chcela by som vás poprosit o radu.Chcela by som vyskúšat Decolen prípravok, ale beriem aj antikoncepciu a ešte k tomu mám aj zníženú hladinu štítnej žlazy.Bol by s tým nejaký problém alebo može to nejak uškodit?Lebo viem že znížená hladina štítnej žlazy je vlastne to, že mi nevytvára dostatok hormónov a ten Decolen prípravok je myslím hormonálny, teda produkuje hormóny.Preto sa radšej pýtam, aby som mala istotu a jasno v tom.Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ja osobne nemám k prípravku Decolen doveru, obsahuje fytoestrogény, teda látky telu naprosto cudzie. Antikoncepcia určite viac posobí na nárast prsníkov.
    Hormóny štítnej žľazy nemajú s decolenom nič spoločné.