• tehotenstvo po missed abortion

    Dobry den, pred troma mesiacmi som podstupila missed abortion, no teraz som neplanovane opat otehotnela. Bola som u svojej doktorky, ktora mi tehotenstvo potvrdila a predpisala duphaston na udrzanie plodu. Hovorila mi, ze je vysoke riziko, ze opat potratim a ked som sa jej pytala, ci by nebolo v takom pripade lepsie to tehotenstvo ukoncit, povedala, ze v ziadnom pripade, ze by som uz nemohla mat deti. Velmi sa bojim, ze opat potratim a zaroven som momentalne vo velmi stresovom obdobi a vo veľmi zlozitej zivotnej situacii. Aj ked by som si dieta velmi priala, je to prilis skoro, preto vazne uvazujem o umelom preruseni tehotenstva. Preto by som sa chcela opytat, ake vysoke je riziko potratu v mojom pripade, ci by pre mna bolo lepsie v tehotenstve pokracovat, aj s rizikami alebo by som ho mala radsej ukoncit (som v cca 5-6 tyzdni), ake existuju moznosti vykonania potratu, ci by mohol mat potrat nejake trvale nasledky a ak ano, ake. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    dochádza Vám, že rozhodujete o živote svojho dieťaťa ?
    Teraz Vám to nevyhovuje tak ho dáte zabiť ?
    Poriadne si to rozmyslite, predošlý zamlknutý potrat nie je indikáciou na ukončenie terajšej tehotnosti.