• Pošva

    Dobrý deň pán doktor!
    Obraciam sa na Vás s nádejou, že mi budete vediet poradiť. Mám len 16 rokov a neviem či je táto stránka určená aj pre mňa, ale za skúsenie nič nedám. Ešte nikdy som nemala pohlavný styk a mám dokonca problém zaviesť si tampon. Neviem čím to je. Bojím sa ist ku gynekologovi, viem, že to je potrebné, ale skúšam to aspon zatial takto. Je možné aby som vagínu nemala na jeden otvor ale viacero? Alebo to je len výplod mojej fantázie a som príliš hysterická? Možnože si myslíte, že je moja otázka infantilná, ale ja už som vážne zúfala. Neviem či to je možné, a neviem prečo mi robí taký veľký problem zaviesť si tampon. je to vobec normálne?

    Dobrý deň Janka,
    Vaša otázka nie je infantilná a vy nie ste hysterická.
    Je možné, že máte pevnú panenskú blanu, niekedy býva dvojdielna akoby s prepážkou. Ničomu to nebráni, ak by ste mala problémy s pohlavným stykom, tak sa to dá jednoducho vyriešiť.
    Ak chcete to riešiť teraz, navštívte gynekológa.