• Materska dovolenka

    Dobrý deň chcem sa spítat som v 30 týždni na sone povedali ze je otocení zadočkom a vahu 1090 kg. Doteraz som nemala ziadne problemi ale teraz ma boli pod bruchom.Este chodim do roboty ale necítim sa uz dobre. co vy na to je vsetko v poriadku?

    Dobrý deň,
    v 30. týždni je ešte cez 20% plodov zadočkom, ničomu to nevadí a plod sa ešte pravdepodobne otočí. Váha sedí týždňu. Ak máte bolesti, je potrebné vyšetrenie.