• kvasinky?

    Dobry den, uz asi 2 mesiace po preliečení chlamídií navštevujem gynekológa s tým istým problémom: biely výtok, občasne svrbenie a pichanie v pošve. Lieky na mykozu a kvasinky ktoré mi dala mi nepomohli a po poslednej liečbe(gyno pevaryl 50) som mala aj s výtokom aj trochu krvi len raz.Citim aj občas bolesť v podbrušku. Neviem či ide zas o chlamídie alebo inú chorobu, aké vyšetrenie by som mala absolvovať? ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak naozaj vobec lieky nepomohli (ani nezlepšili) možete mať eventuálne aj trichomonas vaginalis, vhodné je špeciálne kultivačné vyšetrenie, či vyšetrenie pod mikroskopom. Lieči sa lokálne aj celkovo.