• Prosim

    dobry den,je mi to trapne ale chcem sa spytať-mala som analny styk-možem ostať tehotna-mam 17 r,tak nesom si celkom ista.Prepačte za trapnu otazku.A Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    análny sex je obľúbenou formou antikoncepcie v niektorých krajinách. Ak bol styk iba análny tak neotehotniete, ejakulát sa odtiaľ nemá ako dostať do pošvy. Vaša otázka je určite menej trápna ako nekonečné otázky o menštruácii pri kojení :)