• hlísty

    Chcela by som sa informovať ohľadne hlíst a mŕl. Aké sú zdravotné následky keď sa neliečia hlísty alebo mrle? je možnosť zbaviť sa hlístov alebo mŕl bez liekov, len hygienov? Ďakujem

    Dobrý deň,
    okrem hygienických a sociálnych dosledkov hlístov, je nutné spomenúť aj možnosť nákazy okolia. Neliečené hlísty možu sposobiť zažívacie problémy.
    Hygienov sa ich nezbavíte, liečia sa jednoducho, jednou dávkou lieku.