• zastavenie laktácie

    Dobrý deň, chcela by som sa opytat ako zastaviť laktáciu. Syna som kojila 14mesiacov, musela som ho odstaviť, lebo ma začal strašne hrýsť. Mliečko sa mi však stále spúšťa vo veľkom množstve. Neustále mám naliate prsia, bolia ma a mliečko tečie.
    Dakujem za odpoved!
    Lýdia

    Dobrý deň,
    skúste znížiť prívod tekutín, prsia utiahnuť elastickým obvazom, prípadne dávať studené obklady. Ak to nepomože, bude potrebné predpísať lieky.