• potrat????

    Dobry den pan doktor.pred dvoma tyzdnami som na sebe spozorovala zmeny co sa tyka prsnikov(modre zilky, citlive na dotyk, doslova z nich salalo teplo, hnednutie okolia bradaviek) bolesti v podbrusku .Uz som citila ze som tehotna a tak som si na potvrdenie spravila testy. 3 boli pozitivne aj ked slabe. o 4 dni som dostala menstruaciu. sla som k lekarovi urobil mi test z mocu a povedal ze tehotna niesom.testoval ma ked som krvacala. otazka znie?? bola som vobec tehotna?som v irsku a tu si na vysetrenia nepotrpia ani testy nerobia z krvi. ak som potratila bola som asi v 3 tyzdni. potrebujem ist na precistenie?? alebo to zo mna vyslo samo. teraz mi skoncila menstruacia a ja opet pocitujem bolest v prsiach a podbrusku. neviem co to znamena. mozete mi napisat ako mam postupovat?? ake vysetrenia ziadat u lekara?? velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    je možné, že ste bola tehotná a potratila ste. Zopakujte si znova test, ak bude negatívny, tak to už neriešte, ak bude pozitívny, zaplaťte si gynekologické vyšetrenie.