• ovulacia po antikoncepcii

    dobry den p. doktor, som po 2 missedoch a lekarka mi nasadila antikoncepciu yaz. Kedze mi zistili nalez na hematologii, heterozygotnu formu, tak mi kazala vysadit, brala som ju 2 mesiace, menstruaciu som mala 23.3. - lekarka mi dala vyvolavacku, kedze od posledneho kyretu,co bolo 8 tyzdnov som este nemala menstruaciu,ale usg mi neurobila, v ten den t.j.23.3. som dostala menstruaciu, ale slabulinku v trvani 5 dni.
    od skoncenia menstruacie meriam bazalnu teplotu, ale ovulacia nebola, dnes som 21 DC.
    chcem sa opytat, ci je to o.k a aj ked ovulacia nebola ci sa dostavi menstruacia
    dakujem

    Dobrý deň,
    niektoré cykly bývajú anovulačné, nič sa nedeje, počkajte na ďalšiu menštruáciu. Okrem toho bazálna teplota je nepresná a zbytočná, len to ženy zbytočne stresuje a zaťažuje.