• problemi so stitnou zlazou a menzesom

    zistili mi ze stitna zlaza mi funguje malo a beriem tabetky eutirox 50mg jednu celu odkedy som zacala brat tieto tabletky mam problemi s menstruaciou chodi mi nacas ale nevie skonict krvacam malo za den zaspinim asi 2 vlozky ale krvacam aj 20 dni no tentokrat mi krvacanie trva este stale krv shnedla abslovovala som vyter a je v poriadku mam ist na hysteroscoopiu ci tam nieje polypo podla vas c moze sposobyt toto krvacanie hormonalana porucha+stitna zlaza aebo tam moze byt polypo?

    Dobrý deň,
    vhodné je ultrazvukové vyšetrenie, ktoré spoľahlivo vylúči polyp. Avšak krvácanie može sposobovať aj zápal sliznice, ale aj hormonálna porucha.
    Ak neplánujete otehotnieť, vhodná je antikoncepcia.