• DO

    DOBRY DEN CHCEM SA VAS OPYTAT PRECO KED MAM KRAMI TAK PRVE 3 DNI IDE KRV A POTOM IBA NIECO VELMI HNEDE . A PRSNIKI SA MI PRED KRAMAMI A PO KRAMOCH VELMI ZVECIA VELMI ZNAMENA ZE O CISLOAS DVA CISLA MAM VECIE A VELMI BOLAVE DAKUJEM PEKNE VOPRED ZA ODPOVED P.BALOGOVA

    Dobrý deň,
    čo sa týka popísaného menštruačného krvácania - je to normálny priebeh.
    Progesteron, ktorý sa vylučuje v II. polovici tehotnosti sposobí nárast prsníkov, je to nomrálne, nič to neznamená.
    P.S. asi ste si nevšimla ale máte zapnutý Caps lock.