• zapach

    Dobry den pan doktor mam taky problem za ktory sa troska hambim chcem sa opytat som v 31 .tyždni a vždy ked idem mocit citi taky zvlastny zapach asi z posvu alebo neviem.Umyvam sa každy den aj pred spanim mam aj taky slabucky vytok bielej farby ziadne palenie ani svrbenie lekar povedal,že ten vytok je normalny ale o zapachu som mu nevravela,lebo som sa hambila.Použivam aj vložky kvôli tomu vytoku myslite,že tie vložky spôsobuju ten zapach???Alebo je ina pricina???Dakujem pekne fakt sa hambim :-((((((

    Dobrý deň,
    vhodné by Vás bolo preliečiť na bakteriálnu vaginózu - buď čípky entizol, alebo Dalacin krém.
    Príčina zápachu je v tom, že sa Vám v pošve rozmnožili nesprávne baktérie, občas sa to stáva.