• Bolest podbruska

    Dobrý podvečer už 3 dní ma trápia bolesti podbruska ako ked mam dostat MS a spodného chrbta . Dnes som spozorovala aj biely výtok nezapacha nič ma nesvrbi ani nepali. Myslíte že ide o prechladnutie ?

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia nemôžem zistiť, čo Vás trápi ale bolesti a výtok sú známkami zápalu (nie prechladnutia), ak sa situácia nezlepší, je potrebné vyšetrenie.