• kojenie pocas tehotenstva

    Dobry den. Chcela by som sa spytat: mam 16 mesacneho syna ktoreho stale kojim a pritom som uz v 15 tyzdni tehotenstva. Do akej miery je to mebezpecne pre babatko ? prosim o odpoved.
    Dakujem pekne.

    Dobrý deň,
    neexistujú práce, ktoré by stanovili riziká kojenia v tehotnosti, v každom prípade však oxytocín a prolaktín tehotnosti nesvedčia, preto sa to nedoporučuje.