• Krcok

    Dobry den
    Chcela by som sa spytat, som v 31tt sc krcka 1-2, otvorena na tesny prst, polomekky presiaknuty. Lekar mi povedal ze je to v poriatku. Mam aj tvdnutie bruska asi 20x za den. Niekedy menej.
    Myslite si ze je to ozaj v poriatku, moc sa bojim predcasneho porodu. Je to moje druhe tehotenstvo, v prvom som rodila v 33tt. Mala by som dodrzovat prisny kludovy rezim??
    Dakujem Vam

    Dobrý deň,
    vzhľadom k anamnéze predčasného porodu by som bol vo Vašom prípade nanajvýš opatrný. Určite by ste mala užívať magnézium a doporučil by som kľudový režim. Tvrdnutie maternice tolerujeme 10x za deň.