• operácia

    dobrý večer,mám 2 deti,plánujeme neskôr ešte jedno,ale som po operácii hernie platničky L-5.Budem rodiť prirodzene alebo je to indikácia na cisársky rez?Ďakujem

    Dobrý deň,
    hernia samotná nie je indikáciou k cisárskemu rezu, ale posledné slovo bude mať Váš ošetrujúci ortopéd alebo neurológ, ktorý podľa nálezu zhodnotí stav.
    Problém vidím skor s prípadnou epidurálnou analgéziou.