• rtg zubov v 5-6 tyzdni tehoenstva

    bola som na rtg zubov asi v 5-6 tyzdni tehotenstva. o tom, ze som tehotna, som nevedela. zistila som to az 2 tyzne potom. neviem co mam robit, cisi to nechat alebo ake budu dôsledky na vvijajuci plod. Prosim o skoru odpoved, lebo som v 9-10 tyzdni. Dakujem

    Dobrý deň,
    určite si to nechajte, nijako to neškodí. RTG zubov dáva na maternicu úplne zanedbateľnú dávku, musela by ste mať viac ako 100,000 snímkov aby bola dávka škodlivaá.