• Dobrý deň!!

    Neviem či sa mám vás opýtať, ale moja kamarátka má jeden problém a bojí sa opýtať..
    Má slabý slabo-hnedý výtok a bolesť v podbrúšku na ľavej strane sem tam aj na pravej(sú to vaječníky?)..a asi opar v ústach sa jej zrobil.. je to niečo zlé?Nejaká infekcia?ako sa to dá liečiť?a sem tam ju pichá aj v okolí srdca..súvisí to spolu?lebo bola síce na preventívnej prehliadke, ale nič jej nezistili..a je rok po pôrode..čo by ste jej odporučili.. Vopred ďakujem za odpoveď.. Tina

    Dobrý deň,
    opar na puse a pichanie okolo srdca zrejme s výtokom nesúvisí. Ale hnedý výtok a bolesti by teoreticky mohli znamenať aj mimomaternicovú tehotnosť, nech si spraví tehotenský test a navštívi gynekológa, nemala by to zanedbať.