• bolesti a sekanie v krizoch

    Dobry vecer,chcela by som sa vas opytat,uz tyzden ma seka v krizoch pri prudkom pohybe alebo ked zdvihnem dcerku na ruky,aj pri sedeni citim pichanie.Chcela by som vediet ci to moze byt z toho ci niesom nahodou tehotna,pri prvom tehotenstve som take bolesti nemala vobec.A bojim sa zobrat aj nejake tabletky,menstruacia mi zatial este nemeska.dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ak Vám nemešká menštruácia, tak ste tak málo tehotná, že Vám to nemože robiť žiadne zmeny. Je možné že máte poruchy držania chrbtice, ak to neprejde, navštívte ortopéda.