• mimomaternicove tehotenstvo

    Dobry vecer pan doktor,chcela som sa vas opytat kedy ide o mimomaternicove tehotenstvo?ake su tam priznaky?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    mimomaternicové tehotenstvo je umiestnenie oplodneného vajíčka mimo dutinu maternice. Najčastejšie vo vajcovode. Príznaky sú krvácanie, bolesti brucha a až bezvedomie. Ide o veľmi závažný stav.