• Poruchy cyklu

    Dobry deň,

    chcem sa spytat či ste už o tom počuli od inych pacientiek a ci bol potom ten cyklus v poriadku. Bola som na Ct v prvy den menstruacie, krvacala som, a potom mi prestala mesntruacia, pritom bezne na dalsi den je silnejsia. Nemala som ine poruchy cyklu, stale pravidelny.

    ďakujem za odpoveď,
    lena

    Dobrý deň,
    myslím si, že CT vyšetrenie nemá na cyklus žiadny vplyv a ukončenie krvácania má iné príčiny. Počkajte na ďalšiu menštruáciu a pre istotu si urobte tehotenský test.