• Neviem co sa stalo..

    Dobry den.. Potrebovala by som pomoct trosku s komplikovanym probloemom.. Mam velmi dobru kamratku ktora sa momentalne nachadza na pracovnom pobyte v grecku a uz 2 tyzdne jej meska menstruacia.. Tuna na Slovensku mavala menstruaciu priblizne v tomto poradi..napr. 10 marca.. 10 aprila.. 9 maja.... v trvani 5 dni.. ako prisla tam tak mala 8 juna v trvani 4 dni a potom 4 jula tiez 4 dni ale to len take velmi slabe aby sa nepovedalo no a nasledujucic 28 dni nedostala vobec a nema az do dnesneho dna.. Robila si aj menstruacny test hoci tam pohlavne s nikym nebola a test bol negativny.. Bola v nemocnici kde jej vzali vzorku mocu a krvi a vraj je vsetko v poriadku.. Cim by to mohlo byt sposobene? Neexistuje neaky caj alebo neaka bylinka aby sa to vratilo do povodneho stavu?

    Dobrý deň,
    zmena miesta pobytu, zmena stravy a okolia často sposobujú poruchy cyklu. Nech sa nestresuje, nič jej nehrozí, až sa vráti stav sa upraví.