• bolest a výtok

    dobrý den.potrebovala by som poradit.už 3 mesiac sa mi stava že týžden pred menštruáciou dostanem výtok a bolest pri toalete.trvá to dovtedy do kým mi neskončí menzes a potom sa to opät vráti týžden pred menzesom.nemožem sa koli tomu ani s priatelom milovat,pretože mam velke bolesti pri vniknuti.prosim vas vedeli by ste mi poradit??

    Dobrý deň,
    je potrebné vyšetrenie počas potiaží, vyzerá to na nejaký stav, ktorý je závislý od progesterónu, možná je aj endometrioza rektovaginálneho septa. Určite je potrebné vyšetrenie, ultrazvuk, prípadne ďalšie metódy na zobrazenie.