• krvavy vytok

    , Autor: petruscha

    Dobry den,

    tyzden po MS som mala jeden den hnedy vytok, v piatok (29.4.) som mala spinenie, ktore trvalo jeden den a teraz uz treti den mam krvavo-ciry vytok, na nohavickach ani nie,ale skor ked sa utriem po cikani. V piatok mam dostat menstruaciu (6.5.). S manzelom mame mesiac nechraneny styk,lebo chceme druhe dieta. Mam obcas aj svrbenie. Pred tyzdnom som si robila test a bol negativny. Pred 3 mesiacmi som vysadila HAK. Moze to sposobovat vysadenie HAK? Alebo mam nejaku infekciu? Je mozne,ze som tehotna a test som si robila skoro?

    Dakujem za odpoved!

    Dobrý deň,
    všetko je možné, čo píšete aj infekcia, aj tehotnos´t aj hormonálna reakcia na vysadenie antikoncepcie.
    Spravte si tehtoenský test s odstupom a navštívte gynekológa.