• Dlhá menštruácia

    Dobry den.
    Chcela by som sa opýtať, aká dĺžka menštruácie je normálna počas kojenia? Svojho 10 mesačného syna stále dojčím, aj keď len 1-2x denne. Prvú menštruáciu po pôrode som dostala, keď mal syn 6 mesiacov. Ďalšie tri mesiace mi chodila pravidelna, jej dĺžka aj sila bola taká, ako pred otehotnením. Potom mi však menštruácia meškala, a to dva týždne. Dostala som ju 4.4. a trvá dodnes, čiže už 24. deň. Nie je síce veľmi silná, ale silnejšia, ako som bola zvyknutá.
    Chcem sa teda spýtať, či je takéto krvácanie normálne aj keď kojím tak zriedkavo, alebo je v tom nejaký problém?
    Ešte musím podotknúť, že sa momentálne dosť stresujem kvôli škole.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    pri kojení je všetko normálne, pravideˇ%lná, nepravideľná alebo žiadna menštruácia. Ak Vám to rpekáža, vhodné je vyšetrenie a liečba podľa nálezu.