• Menštruaci

    Dobrý den dom 5 a pol mesiaca po pôrode .Krvácanie som mala až ma mesiac máj iba 2 dnz .Pričom som ešte brala antikoncepciu desitett pan DR povedal je to normalne . Chcem sa opytat na menštruaciu po pôrode ? Je to u každej zeny iné? A existuje test na menštruaciu. Asi 2 mes dozadu som si robila teho test bol negativny ale brala som antikoncepciu. Za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    ak dojčíte, tak je to úplne normálne, menštruáciu nemusíte mať vôbec, alebo úplne slabú. Rovnako je to aj pri antikoncepcii desirette.