• cudne a dlhe krvacanie

    dobry den. mam 23 rokov a s partnerom sa snazime o babo dva mesiace. viem ze to potrva mozno aj rok. 23 aprila sme mali naposledy nechraneny pohlavny styk a 24 som mala velmi slaby ruzovkasty vytok, sem tam sa objavil sem tam zmizol a trval do 29 aprila. 30teho bol silnejsi a cervenkasty a 1 maja uz som si myslela ze dostanem normalne menstruaciu. ale stale to nebolo take silne aby som pouzila tampon. raz nic potom zase troska krvave a odvtedy mi to stale trva a uz je 9 maja. normalnu menstruaciu som mala predtym 4aprila. a mavam takmer pravidelnu bezbolestnu menstruaciu tak 5 - 6dnovu.neberiem ziadne tabletky. tak sa cudujem co to teraz je. vedeli by ste mi pomoct prosim?? dopredu dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ťažko povedať, može ísť o intermenstruačné krvácanie, ale aj o komplikáciu prípadnej tehotnosti. Spravte si tehotenský test a s výsledkom navštívte Vášho gynekologa.