• menstruacia na 25 den

    Dobry den, chcela by som sa spytat dostala som menstruaciu na 25 den este sa mi to nastalo, po porode mi sama neprisla tak mi lekar daval injekcie na privolanie a posledny rok som uzivala lutenyl tabletky a pravidelne som dostavala na 28, 29 den a mam aj nejaku hrcku v prsniku moze to nejako suvisiet ale zatial to neni vazne mam ist vo februari na kontrolu. Mohli by ste mi pomoct

    Dobrý deň,
    pevne verím, že nekojíte, menštruácia na 25. deň nie je nič vážne a neobvyklé.
    Hrčka v prsníku s tým nesúvisí, a je potrebné vyšetrenie u mamológa.