• Menstruacia po sestonedeli

    Zdravim.Mam mensi problem. Som po sestonedeli a stale nemam menstruaciu. sestonedelie mi skoncilo28.9.2009... a stale cakam a cakam. Je to normalne? co mam robit. Kedy by mala byt prva menstruacia???

    Dobrý deň,
    som si istý, že nekojíte, inak by ste si odpoveď našla v cca. 250 otázkach.
    Ak nekojíte, menštruácia príde do 8 týždňov od odstavenia.