• Meška mi menštruácia

    Meška mi menštruácia 7 dní a TT som si robila 26 den cyklu ale vyšiel negatívny, mozem byť tehotná? Pri extrauterinnom tehotenstve je TT pozitívny dakujem katarína.

    Dobrý deň,
    skutočne občas žasnem. 26. deň cyklu sú testy negatívne. Tak si ho prosím zopakujte teraz, keď Vám už menštruácia mešká a uvidíte. Pri mimomaternicovom sú testy pozitívne.