• Prietoky

    Dobry deň prajem chcela by som sa spytat ostala som v nemocnici na zaklede zlych prietokov prave som 35tt pani dochtorke sa niečo nepačilo a stale sa ma pytala ci fajcim aj ket som nefajčiar vraj ma dieta nedostatok kyslika comu velmy nerozumiem včera mi bol robeni ultrazvul kde pam dochtor nameral prietoky a ze o ziadne dusenie neide aj ket mam v sprave diagnoza 036.3 hypoxia plodu
    UA-RI=1,22
    PI=1,71
    S/D=3,5
    BFC=0,1 horna hranica
    ak sa pytam co a ako je tak stale dostanem inu opoved na rannej vyzite povedia ze je vsetko ok a na večernej zase opak toho
    prosim vas pekne o odpoved ci je všetko tak ako ma alebo sa mam obavat dakujem velmy pekne

    Dobrý deň,
    dôležité je, či plod v maternici rastie. Tieto tzv. prietoky sú iba pomocným ukazovateľom funkcie placenty. namerané hodnoty sa nedajú iba tak interpretovať, je potrebné viac údajov. Okrem toho hodnota RI 1,22 je nereálna.